Знайомство з деревом бук

Однією з найпоширеніших порід дерев є бук. Його ліси мають унікальні властивості зберігати грунт і очищати повітря.
Однією з найпоширеніших порід дерев є бук. Його ліси мають унікальні властивості зберігати грунт і очищати повітря. Його деревина незамінна при виробництві музичних інструментів, в меблевому виробництві та будівництві. Останнім часом бук широко застосовується рукодельницами: букові намистини ідеально підходять для обв'язування й створення слінгобуси. Букові намистини екологічно чистий продукт, абсолютно безпечний у використанні навіть самими маленькими дітками.
Що ж це за дерево? Якими властивостями воно володіє? Це дерево - довгожитель. Його середній вік становить 400 років. Висота багатьох екземплярів досягає 30 метрів, а ось товщина стовбура відносно дуба невелика - до 2 метрів. Цей вид дерев спеціально штучно розводиться для оберігання грунтів від ерозії, водойм - від замулювання, в букових лісах будуються санаторії і будинки відпочинку, а також сприяє родючості грунтів.
Деревина бука на свіжому зрізі біла з жовтувато-червоним відтінком, з часом вона набуває рожево-коричневий колір. Вона щільна і важка, відмінно полірується. Тому бук незамінний при створенні музичних інструментів, наприклад, гітар. У будівництві - це дуже міцний і красивий паркет. У меблевому виробництві він застосовується для створення гнутих меблів ...
Нерідко це дерево виступає як символ величі, процвітання, честі і перемоги, стійкості та повноти життєвих сил. Його значні розміри - стовбури, подібні потужної колонаді, і густі крони - здавна вражали уяву людей.
Це дерево у багатьох народів світу стало втіленням здоров'я і сили. У Чехії молодого здорового хлопця нерідко порівнюють з ним. У сербській народній казці «Медведовіч» ведмідь пропонує синові випробувати свою силу на ньому: «Якщо вирвеш із землі це дерево - відпущу тебе мандрувати по світу, а ні - доведеться тобі ще посидіти біля мене». Індіанці Латинської Америки з кори цього дерева отримували лико, яким зшивали деталі човнів...
Знайомство з деревом бук, добавлена на сайт 8 авг. 2015 г..

Товары и услуги

Статьи

Контактная информация

starstyle.16mb.com

Контактное лицо: Алексей Иванов

Телефоны: 073) 10-397-05

Факс: https://vk.com/starstyle16

Адрес: 03038 Киевская обл., Киев, г.Киев, пр. Науки

Написать нам

Карта проезда

Следите за обновлениями

Сайт работает на платформе UA Build

© 2018 starstyle.16mb.com. All rights Reserved

Сообщить о плохом содержании

Вверх